Mokėjimo būdai

Sumokėti už užsakytas prekes galite:

• Naudojantis elektronine bankininkyste*

Užpildykite užsakymą ir apmokėjimui pasirinkite "Paysera" bei savo banką. Tuomet būsite nukreipti tiesiai į pasirinkto banko internetinės bankininkystės prisijungimo puslapį. Suvedus prisijungimo duomenis, jau matysite užpildytą mokėjimo pavedimo formą, ją tiesiog reikės patvirtinti ir užsakymas iš karto bus pateiktas.

• Mokėjimas kortele internetu*

Užpildykite užsakymą ir apmokėjimui pasirinkite apmokėjimo būdą "Kortele". Jums reikės įvesti duomenys į reikalingus laukelius ir paspausti "Mokėti". Mokėjimas banko kortele vykdomas per Stripe mokėjimo sistemą. Atkreipkite dėmesį, kad suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptį į kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Pirkėjo tapatybės patvirtinimui. 

SVARBU! Nesant pakankamam užsakomų prekių likučiui pinigų grąžinimo terminas gali būti ilgesnis nei atsiskaitant per Paysera!

• Bankiniu pavedimu*

Užpildykite užsakymą ir apmokėjimui pasirinkite "Mokėjimas pavedimu". Į užsakymo metu nurodytą el. paštą išsiųsime išankstinio mokėjimo sąskaitą. Patikrinkite užsakymą ir jeigu viskas sutampa (užsakytos prekės, Jūsų duomenys, pasirinktas pristatymo būdas), atlikite pavedimą.

• Mokėjimas kortele vietoje / atsiimant prekes

Užpildykite užsakymą ir apmokėjimui pasirinkite "Kortele atsiimant prekes vietoje (Vilnius)".

Atsiskaityti banko kortele galima atsiimant prekes vietoje arba pristatant užsakymą į namus, tik Vilniuje. Renkantis prekių pristatymą Lietuvos paštu, į paštomatus arba kurjeriu į kitą miestą rinkitės vieną iš kitų siūlomų mokėjimo būdų - el. bankininkystė (Paysera), kortele internetu (Stripe), mokėjimas bankiniu pavedimu. Mokėjimas kortele vykdomas per Swedbank Phone Terminal.

SVARBU! Kortelė turi palaikyti bekontaktį atsiskaitymą.

• Mokėjimas dalimis be pabrangimo per Moki3*

Pirkite bent už 50 Eurų ir apmokėjimui pasirinkite "Paysera" -> "Apmokėjimas su MOKI3". Tuomet būsite nukreipti į „AS Inbank filialo“ interneto savitarną vartojimo kredito sutartes sudarymui. Mokėsite lygiomis dalimis per 3 mėnesius be jokio pabrangimo.

SVARBU! Prieš pasirinkdami šį mokėjimo būdą, susisiekite su mumis dėl prekės likučio.

• Pirkimas išsimokėtinai (lizingas)*

Užpildykite užsakymą ir apmokėjimui pasirinkite "Paysera" -> "Inbank Leasing" arba "General Financing pirkimas išsimokėtinai internetu" (užsakymams virš 100 Eurų). Pasirinkus Jums patogiausią būdą būsite nukreipti į bendrovės interneto savitarną vartojimo kredito sutartes sudarymui.

SVARBU! Prieš pasirinkdami šį mokėjimo būdą, susisiekite su mumis dėl prekės likučio.

• Atsiskaitymas grynais vietoje šiuo metu nepalaikomas*

Norint apmokėti užsakymą grynais, rinkitės "Paysera" ir sąrašo apačioje atsiskaitymo būdą “MAXIMA kasose”, "Perlas terminale" arba “Paprastu pervedimu arba grynais banke”. Jums reikės atspausdinti Paysera sistemoje sugeneruotą sąskaitą ir pateikti ją atsiskaitymo metu.

Atkreipkite dėmesį, kad Maxima kasose, būtina pateikti atspausdintą kvitą su kodu. Mokėjimo kodas nuo mobilaus įrenginio nėra skenuojamas. Neturint atspausdinto kodo, Maxima darbuotojai pasilieka teisę jūsų neaptarnauti (sąskaita sugeneruojama Paysera mokėjimų sistemoje). Taikomas papildomas aptarnavimo mokestis (nurodytas kvite). Apmokėjimas tuo pačiu kvitu galimas tik vieną kartą.


• Jeigu esate kitos šalies rezidentas*

Mokėjimus galite atlikti kaip kortele arba bankiniu pavedimu, taip ir per "Paysera" (Paysera veikia ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje rinkoje (šalių sąrašą galite rasti čia). Pasirinkite "Paysera" ir Jūsų banką. Jeigu bankų sąraše nėra Jūsų banko, patikrinkite ar viršuje yra pasirinkta Jūsų šalis.

* Užsakymai apdorojami tik gavus apmokėjimo patvirtinimą.