Jūsų krepšelis

D.U.K.

KAIP GREITAI YRA ĮVYKDOMAS UŽSAKYMAS?

Užsakymai dažniausiai yra paruošiami per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo patvirtinimo. Jeigu užsakymas negali būti paruoštas per šį terminą ir jo paruošimas siuntimui gali užtrukti, arba užsakymas gali būti paruoštas tik dalinai, su Jumis būtinai susisieks užsakymo metu nurodytais kontaktais.


AR PREKYBĄ VYKDOTE TIK INTERNETU?

Fizinės parduotuvės neturime. Vykdoma tik užsakomoji prekyba internetu arba telefonu.


AR GALIU UŽ UŽSAKYTAS PREKES SUMOKĖTI KURJERIUI (DPD, OMNIVA, LP EXPRESS) PREKIŲ PRISTATYMO METU?

Atsiprašome, tačiau šiam momentui tokios galimybės nėra. Prašome pasirinkti kitą mokėjimo būdą.


AR GALIU UŽ UŽSAKYTAS PREKES SUMOKĖTI GRYNAIS ATSIIMANT PREKES?

Taip. Atsiskaityti grynais galite užsakant prekių pristatymq į namus Vilniuje. Norint už užsakymą atsiskaityti grynais, nurodykite tai pastabose; apmokėjimo būdą pasirinkite "Mokėjimas pavedimu".


AR GALIU UŽSAKYTI PREKES ELEKTRONINIU PAŠTU?

Taip. Norint užsakyti paštu prašome atsiųsti užsakymą į elektroninį paštą, nurodant savo kontaktinius duomenys - vardas, pavardė; adresas; telefono numeris (duomenys reikalingos sąskaitai-faktūrai išrašyti). Mes patikrinsime prekių likučius ir paruošime sąskaitą mokėjimui. Apmokėjimas - bankiniu pavedimu pagal atsiųstą sąskaitą-faktūrą. Užsakymas paruošiamas tik po apmokėjimo patvirtinimo.


AR UŽSAKANT DIDESNĮ PREKIŲ KIEKĮ (PERKANT URMU) GALIU GAUTI PAPILDOMĄ NUOLAIDĄ?

Be abejo. Norint užsakyti didesnį kiekį prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu, nurodžius Jūs dominančias prekes ir kiekį (vnt., dėžės ar pan.) ir mes paruošime Jums specialų pasiūlymą.


AR IŠRAŠOTE SĄSKAITAS-FAKTŪRAS?

Kiekvienam užsakymui yra išrašoma ne PVM sąskaita-faktūra. Jeigu įsigijate prekes įmonei, būtinai nurodykite įmonės rekvizitus.


AR SIUNČIATE PREKES Į KITAS ŠALIS?

Taip, siunčiame į ES ir kitas šalis (gali būti išimčių).

Dėl prekių pristatymo į kitą šalį prašome parašyti mums, nurodant Jūs dominančias prekes ir kiekį (nepamiškite nurodyti į kurią šalį norite kad būtų išsiųstas užsakymas). Mes patikrinsime ar prekių nėra draudžiamų siųsti į gavėjo šalį daiktų sąraše ir atsiųsime Jums išankstinio mokėjimo sąskaitą (pristatymo išlaidas apmoka užsakovas*). 


AR GALIMA PADIDINTI NUOTRAUKĄ?

Taip. Trumpa vaizdinė instrukcija kaip tai padaryti.